• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Osobista historia Wiązowa

1Pierwszym elementem zadania nr 1. Osobista historia Wiązowa było wykonanie wielkoformatowej "książki wyskakującej" - pop up booka, która opowiada historię miasta Wiązowa, osadzoną w historii Polski.

Książka taka ze względu na swoją nietypową formę, to nowe i oryginalne zjawisko czytelnicze, rodzaj przestrzennej, trójwymiarowej, ruchomej animacji. W drugiej części to uczestnicy tworzą sami podobne formy – historie swojego życia, mając do dyspozycji materiały plastyczne oraz cytaty z książki „Baśniobór" i z innych pozycji współczesnych dla młodzieży. Wybór sentencji nie jest przypadkowy, jest głęboki i refleksyjny, odnosi się do pozytywnego wartościowania elementów z własnego życiorysu. Zadanie pokazuje ożywienie książki poprzez odczytanie ukrytej w niej historii, a snucie opowieści przez prowadzącego jest powrotem do dawnej tradycji opowiadania.

Licznik

1208789
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
518
462
2172
1203968
7294
21852
1208789
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 18:27:04

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook